< Відділ освіти Первомайської райдержадміністрації
 
Головна Звернення громадян Дошка оголошень Адміністративні послуги Контактна інформація
   Магазин Агрохімії
   Про відділ освіти
    Структура та основні завдання
    Керівний склад
    Положення про відділ освіти
    Положення про колегію
    відділу освіти
   Документи
    Нормативно-правова база
    Розпорядження і накази
    Річний план роботи
   Інформаційні матеріали
    Опорні НЗ
    Професійні конкурси
    На хвилях новацій
   Програми та проекти
   Паспорти бюджетних програм
   Державна атестація НЗ
    Нормативно-правова база
    Результати державної атестації
    План проведення державної
    атестації
   Навчальні заклади
    Дошкільні навчальні заклади
    Загальноосвітні навчальні
    заклади
    Позашкільні навчальні
    заклади
    Веб-простір освітян
   Обдаровані учні
    Банк обдарованих учнів
    Наші досягнення
   Анонси
   Державні закупівлі
   Дебюрократизація влади
   Безпека життєдіяльності
    Абетка безпеки
    Нормативна документація
    з БЖ та ОП
    Цивільний захист
   Зовнішнє оцінювання
    Нормативна база
    Календарний план
    Підготовка до ЗНО
   Психологічна служба
   Дистанційні заходи РМК
   Районна віртуальна виставка
   Профспілка
    Про нас
    Оргмасова робота
    Соціально-економічний захист
    Новини
   Нові стандарти - нова школа
    Початкова школа
    Базова і старша школа
   Освітні округи
   Виховна робота
   Спортивне життя
20.12.2012Вітаємо призерів обласних етапів двох філологічних конкурсів – ІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Шевченка та ХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови ім.. П.Яцика, з отриманою перемогою. Велика подяка вчителям за якісну підготовку учнів.

Призери ХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика:

  1. Флоренко Андрій, учень 3 класу Софіївської ЗОШ І-ІІ ступенів – ІІ місце;
  2. Повстемська Анна, учениця 4 класу Романовобалківської ЗОШ І-ІІІ ступенів – ІІ місце;
  3. Зацерківна Владислава, учениця 5 класу Романовобалківської ЗОШ І-ІІІ ступенів – ІІІ місце;
  4. Кравцова Наталія, учениця 10 класу Кінецьпільської ЗОШ І-ІІІ ступенів – ІІІ місце;
  5.  Компанієць Анна, учениця 10 класу Мигіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів – ІІІ місце.

 

Призери ІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Шевченка:

  1. Мельніченко Ірина, учениця 5 класу Мигіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів – ІІІ місце;
  2. Повстемська Наталія, учениця 7 класу Романовобалківської ЗОШ І-ІІІ ступенів – ІІІ місце ;
  3. Жигалюк Марина, учениця 8 класу Підгороднянської ЗОШ І-ІІІ ступенів – ІІІ місце;
  4. Максимчук Марина, учениця 11 класу Мигіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів – ІІІ місце.
Міністерство Освіти і Науки України
Управління освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації
Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти
Херсонський регіональний центр оцінювання якості освіти
Академія інноваційного розвитку освіти
Освітній портал ПЕДПРЕСА
 
© raiosvita.com.ua
Усі права застережені. При повному або частковому використанні матеріалів посилання на сайт обов`язкове