< Відділ освіти Первомайської райдержадміністрації
 
Головна Звернення громадян Дошка оголошень Адміністративні послуги Контактна інформація
   Про відділ освіти
    Структура та основні завдання
    Керівний склад
    Положення про відділ освіти
    Положення про колегію
    відділу освіти
   Документи
    Нормативно-правова база
    Розпорядження і накази
    Річний план роботи
   Інформаційні матеріали
    Опорні НЗ
    Професійні конкурси
    На хвилях новацій
   Програми та проекти
   Паспорти бюджетних програм
   Державна атестація НЗ
    Нормативно-правова база
    Результати державної атестації
    План проведення державної
    атестації
   Навчальні заклади
    Дошкільні навчальні заклади
    Загальноосвітні навчальні
    заклади
    Позашкільні навчальні
    заклади
    Веб-простір освітян
   Обдаровані учні
    Банк обдарованих учнів
    Наші досягнення
   Анонси
   Державні закупівлі
   Дебюрократизація влади
   Безпека життєдіяльності
    Абетка безпеки
    Нормативна документація
    з БЖ та ОП
    Цивільний захист
   Зовнішнє оцінювання
    Нормативна база
    Календарний план
    Підготовка до ЗНО
   Психологічна служба
   Дистанційні заходи РМК
   Районна віртуальна виставка
   Профспілка
    Про нас
    Оргмасова робота
    Соціально-економічний захист
    Новини
   Нові стандарти - нова школа
    Початкова школа
    Базова і старша школа
   Освітні округи
   Виховна робота
   Спортивне життя
    2016-2017 навчальний рік




Призер обласного конкурсу творчих і наукових робіт «У слові розкривається душа…»

      - Прокопів Анастасія, учениця 11 класу Кінецьпільської ЗОШ І-ІІІ ступенів, ІІ місце (учитель Бабійчук Т.М.).



Дипломанти обласного форуму юних шанувальників фізики та астрономії


     Номінація «Фізика»:

      - Вінніченко Олександр, учень 8 класу Підгороднянської ЗОШ І-ІІІ ступенів (диплом з відзнакою, керівник творчої роботи Красуцька О.Л.);

      - Кравченко Богдан, учень 8 класу Підгороднянської ЗОШ І-ІІІ ступенів (диплом з відзнакою, керівник творчої роботи Красуцька О.Л.).

     Номінація «Власна технічна творчість»:

      - Волощук Єгор, учень 6 класу Підгороднянської ЗОШ І-ІІІ ступенів (диплом з відзнакою, керівник творчої роботи Красуцька О.Л.).



Призери ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади


     Українська мова та література:

      - Повстемська Анна, учениця 8 класу Романовобалківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, ІІ місце (учитель Чепіжко Л. В.);

      - Зацерківна Владислава, учениця 9 класу Романовобалківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, ІІ місце (учитель Чепіжко Л. В.);

      - Лісконіг Катерина, учениця 10 класу Кінецьпільської ЗОШ І-ІІІ ступенів, ІІ місце (учитель Кравцова Н.М.);

      - Повстемська Наталія, учениця 11 класу Романовобалківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, ІІІ місце (учитель Мостовенко В.О.).


     Зарубіжна література:

      Скляренко Валерія, учениця 11 класу Степківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, ІІІ місце (учитель Трохименко А. А.).


     Географія:

      - Ткаченко Віктор, учень 8 класу Мигіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів, ІІІ місце (учитель Балан А.М.)


     Біологія:

      - Чернецький Владислав, учень 11 класу Софіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів, ІІІ місце (учитель Кіторога Л.І.).


     Історія:

      - Кабізюк Тетяна, учениця 8 класу Підгороднянської ЗОШ І-ІІІ ступенів, ІІІ місце (учитель Дорошенко Ю.М.);

      - Слівенко Андрій, учень 9 класу Кумарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, ІІІ місце (учитель Пукас Л.С.).



Призер ІІІ (обласного) етапу ХVІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням


     Номінація «Історія України і державотворення»

      - Скляренко Валерія , учениця 11 класу Степківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, (учитель Приходько О.М.).



Призери обласного заочного конкурсу комп’ютерної графіки


      - Халипенко Юлія, учениця 10 класу Софіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів, ІІІ місце (учитель Халипенко С.П.);

      - Янковська  Софія, учениця 3 класу Софіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів, ІІ місце (учитель Саєнко О.Б.).


 
Призери ІІІ (обласного) етапу ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика:


      - Коба Софія, учениця 3 класу Мигіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів, ІІІ місце (учитель Наумук О.В.);

      - Павлух Ірина, учениця 4 класу Романовобалківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, ІІІ місце (учитель Юрченко О.К.);

      - Хохлова Ксенія, учениця 5 класу Кінецьпільської ЗОШ І-ІІІ ступенів, ІІІ місце (учитель Решетніченко О.В.);

      - Ольховська Катерина, учениця 7 класу Мигіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів, ІІІ місце (учитель Халашенко С.Ю.);

      - Повстемська Анна, учениця 8 класу Романовобалківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, ІІ місце (учитель Чепіжко Л. В.);

      - Зацерківна Владислава, учениця 9 класу Романовобалківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, ІІ місце (учитель Чепіжко Л. В.);

      - Лісконіг Катерина, учениця 10 класу Кінецьпільської ЗОШ І-ІІІ ступенів, ІІ місце (учитель Кравцова Н.М.);



 
Призери ІІІ (обласного) етапу VIІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка:


      - Брязкун Катерина, учениця 6 класу Кінецьпільської ЗОШ І-ІІІ ступенів, ІІІ місце (учитель Решетніченко О.В.. );

      - Зацерківна Владислава, учениця 9 класу Романовобалківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, ІІ місце (учитель Чепіжко Л. В.);

      - Лісконіг Катерина, ученица 10 класу Кінецьпільської ЗОШ І-ІІІ ступенів, ІІ місце (учитель Кравцова Н.М.).

      - Повстемська Наталія, учениця 11 класу Романовобалківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, ІІ місце (учитель Мостовенко В.О.);







    2015-2016 навчальний рік



Призери обласного конкурсу анімаційних фільмів


      Номінація «GIF-анімація»

      - Флоренко Андрій, учень 6 класу Софіївської ЗОШ І – ІІІ ступенів, ІІІ місце (учитель Халипенко С.П.).

      - Халипенко Юлія, учениця 9 класу Софіївської ЗОШ І – ІІІ ступенів, ІІІ місце (учитель Халипенко С.П.).



Призери ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

      Історія :
      - Семенов Едуард, учень 11 класу Лисогірської ЗОШ І - ІІІ ступенів №1, ІІІ місце (учитель Лемешко Н.В.).

      Українська мова і література:
      - Зацерківна Владислава, учениця 8 класу Романовобалківської ЗОШ І - ІІІ ступенів, ІІІ місце (учитель Чепіжко Л. В.);

      - Лісконіг Катерина, учениця 9 класу Кінецьпільської ЗОШ І - ІІІ ступенів, ІІІ місце (учитель Кравцова Н.М.);

      - Тростінська Тетяна, учениця 11 класу Софіївської ЗОШ І – ІІІ ступенів, ІІІ місце (учитель Флоренко Л.М.).

      Зарубіжна література:
      - Тростінська Тетяна, учениця 11 класу Софіївської ЗОШ І – ІІІ ступенів, ІІІ місце (учитель Флоренко Л.М.).



Призери ІІІ (обласного) етапу ХVІ Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика:


      - Кубріцька Єва, учениця 5 класу Мигіївської ЗОШ І - ІІІ ступенів, ІІІ місце (учитель Нирко М.Б.);

      - Ольховська Катерина, учениця 6 класу Мигіївської ЗОШ І - ІІІ ступенів, ІІІ місце (учитель Халашенко С.Ю.);

      - Зацерківна Владислава, учениця 8 класу Романовобалківської ЗОШ І - ІІІ ступенів, ІІІ місце (учитель Чепіжко Л. В.);

      - Лісконіг Катерина, учениця 9 класу Кінецьпільської ЗОШ І - ІІІ ступенів, ІІІ місце (учитель Кравцова Н.М.);

      - Тростінська Тетяна, учениця 11 класу Софіївської ЗОШ І – ІІІ ступенів, ІІІ місце (учитель Флоренко Л.М.).



 
Призери VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т.Г.Шевченка:


      - Ольховська Катерина, учениця 6 класу Мигіївської ЗОШ І - ІІІ ступенів, ІІІ місце (учитель Халашенко С.Ю. );

      - Лісконіг Катерина, ученица 9 класу Кінецьпільської ЗОШ І - ІІІ ступенів, ІІІ місце (учитель Кравцова Н.М.).



Призер обласного заочного конкурсу комп’ютерної графіки
  • Халипенко Юлія, учениця 9 класу Софіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів, ІІІ місце (учитель Халипенко С.П.).




Міністерство Освіти і Науки України
Управління освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації
Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти
Херсонський регіональний центр оцінювання якості освіти
Академія інноваційного розвитку освіти
Освітній портал ПЕДПРЕСА
 
© raiosvita.com.ua
Усі права застережені. При повному або частковому використанні матеріалів посилання на сайт обов`язкове